Buhalterinės apskaitos paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose miestuose

Buhalterinės apskaitos paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje

Atliekame profesionalias buhalterinės apskaitos bei įmonių registravimo paslaugas didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Mūsų įmonėje dirbantys aukštos kvalifikacijos darbuotojai, pasirūpins kokybiška apskaita bet kokio dydžio įmonėje, nuo individualių iki didelį darbuotojų skaičių ir apyvartą generuojančių firmų.

Nepamirštame ir mažesniuose miestuose ar kaimuose esančių verslų, kadangi vertiname kiekvieną savo klientą. Prireikus buhalterinės apskaitos ar įmonės registravimo paslaugų smulkesnėse rinkose, pasirūpinsime jūsų pageidavimų įgyvendinimu šiais klausimais.

Kokybiškos buhalterinės apskaitos reikšmė

Norint turėti puikiai atliktą įmonės veiklos apskaitą yra būtina samdytis aukštos kvalifikacijos specialistus. Aukšto lygio profesionalai pasirūpins jūsų verslo lankstumu, efektyvumu bei vystymųsi. Nuolatos bendraujame su savo klientais viso bendradarbiavimo metu, taip užtikriname jog jie yra visados ir laiku informuojami apie apskaitos rezultatus.

Tinkamai atliekamas darbas užtikrins jog jūsų įmonėje visados bus finansinė tvarka, laiku mokami atlyginimai bei mokesčiai. O aiškiai deklaruojami įsipareigojimai, padės išvengti nemalonumų su valstybinėmis institucijomis ir galimas nuostoliais.

Kodėl verta samdytis buhalterines paslaugas atliekančią įmonę?

  • Kainos stabilumas – samdydami apskaitą atliekančią įmonę jūs būsite garantuoti, jog turėsite aiškią ir stabilią paslaugų kainą, kuri leis geriau suplanuoti visos įmonės kaštus. Dažnu atveju, samdant individualius asmenis, kainų tarifai yra nepastovūs, kadangi jie gali visiškai laisvai keisti savo paslaugų kainas, neatsižvelgdami kiekvieno kliento lūkesčius. Dėl kyla įvairiausių klausimų, apie tai kiek kainuos buhalteris įmonei. Jei ji išgyvena sunkesnius laikus ir jos verslo našumas yra sumažėjęs, natūralu, jog nesinorės mokėti stambių pinigų už apskaitos paslaugas. Mūsų įmonei – tai rūpi. Savo apskaitos paslaugas mes taikome prie kliento ir optimizuojame paslaugos kainas atsižvelgia į tai, kokio dydžio pelną įmonė generuoja.
  • Visada ir laiku atliekamas darbas – jums nereikės rūpintis bėdomis dėl sergančių, užimtų ar iš darbo išeinančių darbuotojų ir sukti galvą kaip rasti jiems tinkamą pamainą. Mūsų specialistų komanda dirba nuolatos ir su visais savo klientais. Taip galėsite užtikrinti save, jog įmonė visada turės asmenį kuris jiems tvarkys buhalterinę apskaitą, net ir nemaloniais laikais, tokiais kaip finansiniai sunkumai, ar periodinis apskaitos tikrinimas iš mokesčių inspekcijos.
  • Mažiau mokesčių – Taip, supratote teisingai. Drįstame teigti, jog samdyti įmonę buhalterinės apskaitos atlikimui yra kur kas pigiau nei individualius asmenis. Taip yra todėl, jog mokant apskaitos įmonei, prie darbuotojų nereikės pridėti papildomų mokesčių (Gyventojų pajamų, SoDra ir kt.). Savo išlaidas galėsite priskirti prie sąnaudų ir sumokėsite mažiau nei mokant algą samdomam individualiam asmeniui.
  • Daugiau atsakomybės – Kadangi buhalterines paslaugas atliekančios įmonių veikla yra griežtai reguliuojama pagal LR įstatymus, įmonės samdymas jums suteikia papildomos apsaugos patikint savo finansinius reikalus mums. Mūsų įmonės darbuotojų atsakomybė jums yra apsaugota tiek mūsų paslaugų sutartyje, tiek ir valstybinio mąsto deklaracijose. Šiuose dokumentuose yra aiškia nurodyta, jog paslaugas teikianti įmonė negali tiesiog nutraukti savo veiklos su klientu, jiems palikusi netvarką ar pridarusiu daugiau finansinių problemų. Jūs, kaip užsakovas, visados galite kreiptis ir reikalauti ištaisyti klaidas, kompensuoti padarytus verslui nuostolius.

Domina profesionali buhalterija? Susisiekime, šiandien!

Nedelskite ir kreipkitės į kvalifikuotus bei patyrusius profesionalus, jau šiandien. Turite klausimų? Drąsiai kreipkitės į mus elektroniniu paštu, telefonu ar tiesiog palikdami užklausą mūsų svetainėje, jums rūpimu klausimu. Mūsų bendradarbiavimas padės jums augti ir siekti geriausių rezultatų!