JURIDINIO ASMENS ADRESAS

juridinis adresas

1) KAS YRA JURIDINIO ASMENS BUVEINĖS IR REGISTRACIJOS ADRESAS?

Juridinio asmens buveinės ir registracijos adresas, tai oficialus juridinio asmens adresas, kurį būtina nurodyti Registrų centre Juridinių asmenų registre ir kuris yra naudojamas oficialių įstaigų registruose.

Jis yra privalomas bet kokios rūšies juridiniam asmeniui, tačiau neprivalo sutapti su juridinio asmens biuro, padalinio adresu ar darbo ir veiklos vieta.

2) KUO JURIDINIO ASMENS BUVEINĖS IR REGISTRACIJOS ADRESAS SKIRIASI NUO KORESPONDENCIJOS ADRESO?

Juridinio asmens korespondencijos adresas, tai pašto dėžutė, kuri yra suteikiama Jums už papildomą mokestį tuo adresu, kuriuo užregistruojate juridinį asmenį arba kitu adresu, kuriuo pageidaujate gauti korespondenciją. Korespondencijos adresą privaloma nurodyti įvairioms institucijoms, tokioms, kaip VMI, Sodra ir kt. Korespondencijos adresu Jums atkeliaus visa įmonės korespondencija.

3) KAM REIKIA REGISTRACIJOS ADRESO ĮMONEI?

Juridinio asmens buveinės ir registracijos adresas yra pirmas žingsnis kurį reikia padaryti, norint įsteigti juridinį asmenį, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Civilinio kodekso 2.49 straipsnį. Registracijos adresas turi būti suteiktas naujai įsteigtam juridiniam asmeniui visais atvejais. Registruoti juridinį asmenį galima visų paskirčių patalpose, t.y. gyvenamosios (name, bute), komercinės ar kt. Registracijos adreso pirkimas aktualus tiems, kas pageidauja įsteigti juridinį asmenį per kuo trumpesni laiką, taip pat tiems, kas neturi nuosavybės teise priklausančių patalpų arba tiesiog nepageidauja registruoti juridinio asmens jiems nuosavybės teise priklausančiose patalpose. Svarbu, kad patalpos, kuriose bus registruojama įmonė turėtų „Registrų centro“ suteiktą unikalų numerį.

Juridinio asmens registracijos adreso pirkimas aktualus ir jau veikiančioms įmonėms, kurios tiesiog nori pakeisti juridinio asmens registracijos adresą. Keisti įmonės registracijos adresą reikia ir tuo atveju, jeigu pirkote juridinio asmens adresą steigimo metu ir suėjo juridinio asmens adreso suteikimo paslaugos terminas.

4) KODĖL PIRKTI ĮMONĖS REGISTRACIJOS ADRESĄ PAS MUS?

 • Juridinio asmens registracijos adresą suteikiame Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Jeigu klientas pageidauja, galima pasirūpinti adreso gavimu ir kitame mieste.
 • Juridinio asmens registracijos adresą suteikiame tiek naujiems, tiek jau veikiantiems juridiniams asmenims.
 • Mūsų adresai yra administracinėse patalpose. Pašto dėžutės lengvai randamos. Klientui pageidaujant, galime pasirūpinti adreso gavimu ne tik mieste, bet ir mažesnėse miesteliuose ar kaimeliuose.
 • Viskas ko reikia verslo pradžiai – vienoje vietoje. Savo klientams siūlome papildomas teisines, buhalterines, administracines paslaugas.
 • Mūsų komandoje dirba kvalifikuoti specialistai.
 • Klientus aptarnaujame jam patogia ir suprantama kalba: lietuvių, rusų, lenkų, anglų, vokiečių.
 • Su mūsų darbuotojais galima susisiekti klientui patogiomis priemonėmis: elektroniniu paštu, telefonu, Skype, Viber.
 • Mūsų biuras įsikūręs strategiškai patogioje vietoje. Klientui pageidaujant galime susitarti dėl atvykimo į kliento pasirinktą vietą ar biurą.
 • Jau daug metų bendradarbiaujame su valstybinėmis ir nevalstybinėmis įstaigomis tokiomis, kaip: VMI, RC, notarais, antstoliais, advokatais.
 • Garantuojame kokybę.
 • Dirbame greitai ir operatyviai.
 • Į visas klientų užklausas atsakome ne vėliau nei tą pačią dieną.

5) JURIDINIO ASMENS REGISTRACIJOS ADRESO SUTEIKIMAS

1 žingsnis – klientas internetinėje svetainėje pasirenka norimą juridinio asmens registracijos adresą su prierašu ar yra steigiamas naujas juridinis asmuo ar keičiamas juridinio asmens adresas.

2 žingsnis – pažymi ar juridiniam asmeniui bus reikalingos papildomos paslaugos: buhalterija, korespondencijos priėmimas bei tvarkymas, konsultacija, papildomos teisinės paslaugos.

3 žingsnis – internetinėje svetainėje klientas supildo reikalaujamus duomenis: pilną ir tikslų įmonės pavadinimą).

4 žingsnis – supildęs reikalaujamus duomenis, klientas apmoka paslaugas online būdu.

5 žingsnis – klientas apmokėjęs paslaugos kainą, nurodytą internetinėje svetainėje, priklausomai nuo adreso ir jo suteikimo termino, turi galimybę iš karto, online būdu atsispausdinti duomenis apie registracijos adresą (juridinio asmens registracijos adreso vietą, unikalų numerį), kurie jam bus reikalingi steigiant arba keičiant juridinio asmens adresą.

6 žingsnis – klientas juridinį asmenį gali steigti dviem būdais: elektroniniu būdu arba per notarą

Jeigu juridinis asmuo steigiamas elektroniniu būdu – klientas supildo visą reikalingą informaciją apie steigiamą juridinį asmenį, iki tos vietos, kur yra reikalaujamas juridinio asmens adreso savininko arba įgalioto asmens sutikimas. Supildęs duomenis prisijungia prie mūsų internetinės svetainės ir atsiuntęs el. laišką arba sms žinutę patvirtina, kad jam jau reikalingas juridinio asmens adreso patvirtinimas. Mes online būdu patvirtiname juridinio asmens adresą vos per 5 minutes.

Jeigu juridinis asmuo steigiamas per notarą – po paslaugos apmokėjimo, pateiksime Jums rašytinį sutikimą registruotu paštu arba atsiimant sutikimą pas mus biure.