Kaip įsigyti

3 PAPRASTI PIRKIMO ŽINGSNIAI

1. Prisiregistruokite >> Registracija užtrunka 3 min.

2. Padarykite užsakymą >> Užtrunka 1 min.

 3. Apmokėkite per banką >> Užtrunka iki 2 min

 

 

REGISTRACIJA

Pasirinkite pagrindinio Meniu mygtuką „Registracija“ ir užsiregistruokite kaip naujas klientas. Registracijos formoje užpildykite visus tuščius laukus ir paspauskite mygtuką „Registruotis“. Po registracijos Jūsų nurodytu el. paštu bus išsiųstas laiškas, kuriame reikia paspausti ant nuorodos, kad aktyvuoti savo paskyrą. Nepaspaudus ant nuorodos gautame laiške Jūsų registracija nebus aktyvuota. Jeige negausite laiško per 5 min., patikrinkite SPAM (šlamšto) dėžutę. Negavus laiško susisiekite su mumis el. paštu pardavimai@financelt.lt

 

 

PRISIJUNGIMAS

Patvirtinę registraciją paspauskite Meniu mygtuką „Registracija“ ir laukeliuose įveskite savo prisijungimo duomenis – slapyvardį ir slaptažodį, kurį nurodėte registruodamasis kaip naujas klientas. Sėkmingai prisijungę paspauskite mygtuką  El. parduotuvė ir pradėkite apsipirkimą.

 

 

APSIPIRKIMAS

Norėdami įsigyti norimą paslaugą, paspauskite šalia jos esantį mygtuką „Pirkti“, jei norite paskaityti prekės aprašymą spauskite „Smulkiau“. Paspaudus mygtuką „Pirkti“ matysite ją savo Prekių krepšelyje. Norimą prekių kiekį įrašykite langelyje „Kiekis“.

 

Jeigu baigėte savo apsipirkimą spauskite mygtuką „Tęsti pirkimą“, jeigu ieškosite kitų prekių, spauskite mygtuką „Atgal į parduotuvę“.

Norint užbaigti apsipirkimą paspaudus mygtuką „Tęsti pirkimą“ pamatysite savo registracijos duomenis, kur visi privalomi laukai turi likti užpildyti. Spauskite mygtuką „Toliau“ ir pereisite į apmokėjimo būdų pasirinkimą. Tai galite padaryti dviem būdais: Paypal ir apmokant pavedimu.

 

 

APMOKĖJIMAS

Užsakymą galite apmokėti bankiniu pavedimu arba grynais mūsų masažo salone. Atsiskaitant bankiniu pavedimu laukelyje „Mokėjimo paskirtis“ įrašykite užsakymo numerį.

 

Mūsų rekvizitai:

GAVĖJAS: UAB „Kereita“

ĮMONĖS KODAS: 304505622

BANKO SĄSKAITA: LT864010051003925893

 

MOKĖJIMO PASKIRTIS: Jūsų užsakymo numeris. (Kur rasti numerį žiūrėkite čia)