Naujausios technologijos – verslo pradžia

robotai siurbliai

Viskas, ko jums reikia norint pradėti nuosavą verslą, yra teisingas požiūris į savo verslą, pagrįstas lėšų investavimas ir noro būti sėkmingiems.

Robotai, padedantys namuose, apima šiuos įrenginius: robotai siurbliai, virtuvės ir vonios asistentus, automatines vejapjoves, virėjas ir indaploves. Šiuos įrenginius, kaip ir buitinę bei kompiuterinę įrangą, galima priskirti „sąlygiškai planuojamiems“ pirkiniams, nes galutinį sprendimą parduotuvėje priima pirkėjas. Pirkėjų pasirinkimą lemia keli kriterijai: kokybė, patikimumas, garantija ir dizainas.

Šiandien yra ir įprastų, ir internetinių robotų įrangos, skirtos namams, parduotuvių. Žmonės gali užsisakyti internetu. Patogu ir pelninga, tačiau nėra galimybės prekę pamatyti „gyvai“, veikiant, todėl žmonės kreipiasi į paprastas parduotuves.

Klaidinga manyti, kad pagrindiniai robotikos pirkėjai yra didelės įmonės, perkančios produkciją suvenyrams ar reklamai. Tai gali būti paprasti 25-45 metų šalies gyventojai.

Robotai dulkių siurbliai

Ko gero, šiuo metu viena populiariausių ir sparčiausiai besivystančių robotų klasių yra dulkių siurbliai robotai, kurie jau daugiau nei 10 metų užkariauja žmonių širdis visame pasaulyje. Todėl jų įgyvendinimas nėra toks sudėtingas procesas, kuris, be to, gali tapti labai pelningas.

Įgyvendindami tokį projektą, turite suprasti, kad tai nauja verslo rūšis ir žmonėms nebus galo, visi norės pasižiūrėti į šiuos technologijų stebuklus ir, žinoma, juos įsigyti. Parduodant tik 1 robotą dulkių siurblį per dieną galima gauti 130–300 USD pelno. Dabar padauginkite tai iš trisdešimties dienų. Kiek jis gauna per mėnesį? Nuo 5000 iki 10000 dolerių grynojo pelno per vieną mėnesį! Ir tai tik parduodant vienos rūšies produktą.

Norėdami sulaukti tokių sėkmingų pardavimų, pirmiausia turite sudaryti tinkamą verslo planą savo verslui, įsigyti ne mažiau kaip trijų pirkėjo pasirinktų robotų dulkių siurblių firmų parodinę partiją, suteikti pirkėjui garantinį aptarnavimą, puikų aptarnavimą ir personalo dalyvavimą formuojant. pirkimo pasirinkimas. Pardavėjas gali arba patarti pirkėjui jam neaiškiais techniniais klausimais, arba rekomenduoti tam tikrą prekės ženklą. Pirkėjui ne taip svarbu, į kokią dėžę supakuotas kelių tūkstančių dolerių vertės robotas dulkių siurblys. Greičiau jo dėmesį patrauks išvaizda, gaminio dizainas, tai, kaip jis atrodys jo buto interjere ir, žinoma, atlikimas. Visiškai nepriimtina išdėlioti nepriekaištingos išvaizdos prekes – nešvarias ar pažeistas, o ant stendų ir vitrinų pateikti pavyzdžiai turėtų atrodyti įspūdingiausiai.

Namų ūkio pagalbininkai

Tačiau neapsiribokite vien dulkių siurbliais. Juk mūsų visuomenei reikia ir pagalbininkų virtuvėje, vonioje ir lauke. Iš virtuvės robotų dažniausiai galima laikyti tokius įrenginius kaip virėjo robotai, indaplovių robotai ir valymo robotai. Jie gali pritraukti klientus savo funkcionalumu ir kompaktiškumu, nes nekalbame apie tokias didelių gabaritų robotizuotas sistemas kaip Fua Man ar Motoman, kurios vargu ar pritrauks eilinius mūsų šalies piliečius, nes yra labai brangios. Kalbame apie automatizuotus virtuvės kombainus, mėsmales, kavamales, multivarkes, keptuves ir kitą įrangą, kuri jau yra mūsų šalyje ir yra labai paklausi tarp vartotojų.

Automatinės indaplovės

Taip pat mūsų laikais populiarėja automatinės indaplovės indaplovių ir robotų indaplovių pavidalu. Indaplovės jau seniai nebėra prabangos prekė – vis daugiau žmonių renkasi buitinei technikai patikėti įvairius buities darbus.

Indaplovė leidžia kartą ir visiems laikams pamiršti, kad kasdien reikia išplauti kalnus indų – dabar tai bus atlikta technika, kuri ne tik susitvarkys daug greičiau nei žmonės, bet ir darys tai geriau. Todėl tradicinių indaplovių paklausa visada yra.

Namo teritorijos priežiūra

Taip pat mūsų laikais tarp vartotojų populiarėja baseinų valymo robotai bei robotai vejapjovės. Jei parduodate tokius įrenginius, turėtumėte atkreipti dėmesį į tai, kad iRobot, ProCopi ir Dolphin siūlo kokybiškus gaminius, pasižyminčius puikiu našumu ir ilgu gamintojo garantuojamu tarnavimo laiku. Šie įrenginiai parduodami už vidutinę 1500 USD kainą. Klientai labai patenkinti Aquabot Turbo ir Bravo modeliais. Prietaisai gali automatiškai išvalyti iki 15 m ilgio baseinus greičiau nei per 4 valandas. Jie taip pat aprūpinti valymo parametrų nustatymo laikmačiu ir gali dirbti su automatine valymo proceso valdymo sistema.

Informacijos šaltinis: neatsvor.lt