LOGIN Prisijungti Registruotis
Prisijungti arba Prisiregistruoti
Avatar
Dar neprisiregistravot?

Prisijunk dabar! Tai nemokama. Gaukite pilną prieigą prie svetainės

Atstatyti slaptažodį - Priminti vartotojo vardą

Vardas:
Raktas:


 

Ofšorinis verslas - kas tai yra

Ofšorinis verslas - tai verslas įrengtas specialiomis sąlygomis siekiant įgyti tam tikrą specialų statusą ir gauti mokestinių lengvatų.

Nors techniškai tai yra legali verslo forma, labai dažnai ofšorinė veikla yra pasitelkiama kaip priemonė mokesčių vengimui, pinigų plovimui ar kitai nusikalstamai veiklai. Tokiu atveju kai įmonė laikosi visų jai numatytų normatyvų ir tinkamai vysto verslą, nieko blogo dėl to nėra.

įmonės bankrotas

Įmonės bankrotas

Įmonės bankrotas - tai procesas kurio metu yra uždaromas nemokus ūkinis subjektas, nesugebantis organizuoti ekonomiškai naudingos veiklos šalies rinkoje.

Situacijoje kai įmonė yra visiškai nemoki ir nebegali atlikti savo įsipareigojimų darbuotojams, užsakovams ar tiekėjams, jos vadovas privalo užtikrinti tvarkingą, pilną įmonės uždarymo procesą. Norint, jog viskas įvyktų kuo sklandžiau, būtina žinoti kokiu principu vyksta šis procesas, tam, kad viskas kuo greičiau užsibaigtų.

Buhalterinės apskaitos paslaugos Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose miestuose

Atliekame profesionalias buhalterinės apskaitos bei įmonių registravimo paslaugas didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Mūsų įmonėje dirbantys aukštos kvalifikacijos darbuotojai, pasirūpins kokybiška apskaita bet kokio dydžio įmonėje, nuo individualių iki didelį darbuotojų skaičių ir apyvartą generuojančių firmų.

Įmonių steigimo paslaugos

Įmonių steigimas - tai procesas kurio metu įkuriamas naujas juridinis asmuo. Pagal LR įstatymus asmenims yra suteikiama teisė įkūrti įvairaus pobūdžio įmones pagal veiklos kryptį, tikslus ir apskritai pasirinktą verslo būdą.

Siūlome profesionalias įmonių steigimo paslaugas, kurių tikslas padėti sukurti jūsų naująjį verslą tokia forma kuri jums bus patogi ir padės siekti užsibrėžtų tikslų.

Adresas įmonės steigimui nuo 30 eur → →

1) KAS YRA JURIDINIO ASMENS BUVEINĖS IR REGISTRACIJOS ADRESAS?

Juridinio asmens buveinės ir registracijos adresas, tai oficialus juridinio asmens adresas, kurį būtina nurodyti Registrų centre Juridinių asmenų registre ir kuris yra naudojamas oficialių įstaigų registruose.

Krepšelis

Suma:   0.00 EUR
Toliau

PASIŪLYMAI